Погода в Україні

Корисні посилання

 

 

Герб

       Один із двох символів, володарем якого є громада с. Тарасівка, має форму щита у золотому еклектичному картуші, увінчаний діадемою із пшеничних колосків. Щит розділений на верхнє блакитне та нижнє зелене поле. На верхньому полі розміщується зображення Архистратига Михаїла, покровителя та охоронця Київщини, символізує світлі сили, готові захищати село від бід. У правій руці він тримає меч, символ захисту, у лівій - щит із зображенням хреста - символ світла та христової віри.

       На зеленому полі герба розміщується схематичне зображення скіфської прикраси, що обрисами нагадує пектораль, символізує владу, види господарювання людей та нагадує про те, що с.Тарасівка древні витоки веде із VII с. до н.е., коли на території села проживали скіфи-землероби, що підтверджено археологічними розкопками.

      Герб затверджений сесією Тарасівської сільської ради та внесений до Гербового Матрикулу Волино - Подільської Геральдичної  Колегії 26 березня 2006 року за № 58.

  

                                                         

                                                         Прапор

       Один із двох символів, володарем якого є громада с. Тарасівка.

       Прапор має форму квадратного полотнища зеленого кольору, в центрі якого розміщується схематичне    зображення скіфської прикраси (пекторалі), яка обрамлює золотий розширений хрест із подовженим нижнім раменом.  Пектораль сповіщає про древнє походження поселення, із часів скіфів-землеробів ( VII ст. до н.е), а золотий хрест  про козацьку добу в історії громади та духовну основу її  мешканців - православну віру.

       Прапор затверджений сесією Тарасівської сільської ради та внесений до Гербового Матрикулу Волино - Подільської Геральдичної  Колегії 26 березня 2006 року за № 9.

День села - 28 серпня