Погода в Україні

Корисні посилання

Даний проект передбачає проектування  промислового кварталу, що дасть можливість створити нові висококваліфіковані робочі місця як жителям с. Тарасівки і с. Нове, м. Боярка, с. Віта-Поштова так і іншим громадянам, а також збільшення надходжень до місцевого бюджету.  

Тарасівська сільська рада Києво-Святошинського району повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого проекту ДПТ 

Даний проект передбачає будівництво потужного комерційного об’єкту, що дасть можливість створити велику кількість робочих місць та збільшити податкові надходження до місцевого бюджету.

 

Даний проект передбачає будівництво нового житлового об’єкту, відпочинкової зони та будівництво комерційних приміщень, що дасть можливість комплексно реконструювати частину вулиці Шевченка в районі залізничного переїзду.

 

Тарасівська сільська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті – “Детального плану території багатоквартирної житлової забудови та паркового комплексу площею 5,9 га по вул. Шевченка, в  с. Тарасівка, Києво-Святошинського району, Київської області”.