Комунальне підприємство «Громада» Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про необхідність перегляду тарифів на послуги з вивозу рідких побутових відходів.
- Пояснювальна записка.
- Структура тарифу на послугу з вивозу твердих побутових відходів.
Щоб більш детальніше ознайомитися з новиною - тисніть сюди.

З 1 січня цього року у медичних закладах Київської області зареєстровано народження 4 912 дітей.

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Київській області.
Саме таку кількість свідоцтв про народження батькам малюків видали працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану області. Зокрема, лише протягом серпня співробітники юстиції зареєстрували 660 новонароджених у медичних закладах регіону.

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Виконавчий комітет Тарасівської сільської ради повідомляє Вам,
що в приміщенні Тарасівської сільської ради
(за адресою: с. Тарасівка, пров. Патріотів, 4)
проводить прийом Державний реєстратор, який надає послуги з:

Музична школа при ІМЦ «Стара школа» запрошує на навчання на 2018-2019 н.р.

Батьки ! Прочитайте уважно, чому Вам варто обрати для Вашої дитини нашу музичну школу?

У нас красиво і комфортно. Унас досвідчені вчителі музики.

Ми знаємо, як навчити Вашу дитину любити музику і грати на музичному інструменті.