Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує чоловіків на військову службу за контрактом у 12-й окремий танковий батальйон (в/ч А0932), с. Гончарівське на вакантні посади: механіка-водія та старшого механіка-водія.

До в.ч А0932 приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

У 2019 році передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом (військовослужбовець за контрактом у військовому званні "солдат", який проходить військову службу за першим роком служби на посаді рядового складу) у розмірі від 10 200 гривень.

До Міжнародного дня захисту дітей!
2 червня - 15:00-17:00 ТАРАСІВКА
Майданчик на території школи (вул. Шкільна, 2)
Батути працюватимуть з 11:00 по 17:00

Комунальне підприємство «Громада» Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про необхідність перегляду тарифів на послуги з вивозу рідких побутових відходів.
- Пояснювальна записка.
- Структура тарифу на послугу з вивозу твердих побутових відходів.
Щоб більш детальніше ознайомитися з новиною - тисніть сюди.

З 1 січня цього року у медичних закладах Київської області зареєстровано народження 4 912 дітей.

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Київській області.
Саме таку кількість свідоцтв про народження батькам малюків видали працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану області. Зокрема, лише протягом серпня співробітники юстиції зареєстрували 660 новонароджених у медичних закладах регіону.

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.