Погода в Україні

Корисні посилання

Музична школа при ІМЦ «Стара школа» запрошує на навчання на 2018-2019 н.р.

Батьки ! Прочитайте уважно, чому Вам варто обрати для Вашої дитини нашу музичну школу?

У нас красиво і комфортно. У

нас досвідчені вчителі музики.

Ми знаємо, як навчити Вашу дитину любити музику і грати на музичному інструменті.

 Ми допоможемо Вам у вихованні характеру Вашої дитини. Знайте, що займаючись музикою, дитина розвиватиме математичні здібності, буде вчитися мислити просторово, маніпулювати абстрактними звуковими фігурами, запам'ятовуючи нотний текст.

 Ми нагадуємо Вам, що музика і мова - близнюки-брати. Вони народилися один за одним: спочатку старший – музика, потім молодший - словесна мова, і в нашому мозку вони продовжують жити поруч. Фрази і речення, коми і крапки, питання і вигуки є і в музиці, і в мові. Ті, хто грають на музичних інструментах і співають, краще говорять і пишуть, легше запам'ятовують іноземні слова. 

 Запам’ятайте, що музика- структурна та ієрархічна. Великі твори розпадаються на менш великі частини, які в свою чергу діляться на невеликі теми і фрагменти, що складаються з дрібних фраз і мотивів. Стихійне розуміння музичної ієрархії полегшує розуміння комп'ютера, теж ієрархічного та структурного. Психологи довели, що маленькі музиканти, якщо навіть не досягли значного успіху в розвитку музичного слуху та пам'яті, обійшли своїх однолітків за рівнем структурного мислення. Музика веде до вершин комп'ютерних наук; не випадково Microsoft надає перевагу працівникам з музичною освітою.

 Не забувайте, що музичні заняття розвивають навички спілкування або, як їх сьогодні називають, комунікативні компетенції.

 І, нарешті, музика - найкращий шлях досягнення життєвого успіху. Подивіться на успішних людей в будь-якій сфері, запитайте, чи не займалися вони в дитинстві музикою, можливо, недовго чи без особливого завзяття? Звичайно, займалися.

У Вас є вибір- музична школа, що працює на базі ІМЦ «Стара школа», с.Тарасівка, вул.Шевченка 50.

Чекаємо на вас ! 
З повагою
Шумарова Маріанна Салімовна-клас фортепіано- тел. 0671948586
Табачин Анна Теодорівна-клас крипки, вокал- тел.0970872245
Поспішайте.
Вакансії на 2018-2019 н.р.
Клас форпепіано- 3 місця
Скрипака і вокал- 6 місць