Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани (АА та АН) – це товариства чоловіків та жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою і надією, щоб вони могли вирішити свою спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму та наркоманії.
Єдиною вимогою для членства є бажання припинити питии, вживати психоактивні речовини. Немає вступних або обов’язкових внесків для членства в АА, АН; ми утримуємо самі себе через наші власні пожертвування.
АА та АН не пов’язане з будь-якою сектою, віросповіданням, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участі у ніяких суперечках, не підтримує та не виступає проти жодних справ.
Наша головна мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам та наркозалежним досягти тверезості.

Як Ви можете знайти групи Анонімних Алкоголіків у найближчому для Вас місці:
Інформацію про АА у місті Києві та області, Ви можете отримати, подзвонивши по телефону: (+38) 044-384-22-09. Волонтери в АА будуть раді відповісти на ваші запитання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти.

Детальну інформацію про функціонування АА в Україні ви можете отримати звернувшись в офіс ГО УЦО АА: (+38) 096-527-87-52, (+38) 099-928-93-78, (+38) 093-573-03-55, або на сайті www.aa.org.ua.

Як Ви можете знайти групи Анонімних Наркоманів у найближчому для Вас місці:
Інформацію про Анонімних Наркоманів у місті Києві та області, Ви можете отримати, подзвонивши по телефону: (+38) 093-918-28-90. Волонтери в АН будуть раді відповісти на ваші запитання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти. Детальну інформацію про функціонування АН в Україні ви можете отримати звернувшись на сайт www.na-kiev.org.

ТУТ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ: