Комунальне підприємство «Громада» Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про необхідність перегляду тарифів на послуги з вивозу рідких побутових відходів.
- Пояснювальна записка.
- Структура тарифу на послугу з вивозу твердих побутових відходів.
Щоб більш детальніше ознайомитися з новиною - тисніть сюди.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надати до КП «Громада» Тарасівської сільської ради до 03 травня 2019 р. за адресою 08161, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Тарасівка, вул. Шкільна 1, кв. 49.

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА

до розрахунку на послуги із збирання та вивезення рідких побутових відходів на 2019 рік

Комунальне підприємство «Громада» планує надавати у 2019 році послуги із збирання та вивезення рідких побутових відходів населенню, підприємствам комунально-побутової сфери, бюджетним організаціям, промисловим і сільськогосподарським підприємствам та іншим суб’єктам господарювання розташованим на території Тарасівської сільської ради.

Розроблення тарифів обумовлено нагальною потребою у встановленні економічно обгрунтованих тарифів на послуги із збирання та вивезення рідких побутових відходів, які надаватимуться  комунальним підприємством.

Розрахунки проведені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно розрахунків, проведених комунальним підприємством на надання послуг із збирання та вивезення рідких побутових відходів, економічно обґрунтована собівартість їх складає 64,67 грн. за 1 м³.

До планових витрат включаються: прямі матеріальні витрати, загальновиробничі витрати, адміністративні витрати та витрати на збут.

До прямих витрат відносяться витрати на придбання палива -  133 112,00 грн., витрати за утилізацію -  105 508,00 грн., плата за обслуговування автомобіля – 43 000,00 грн. Всього прямі витрати на надання послуги із збирання та вивезення РПВ складуть 285 948,00 грн.

До загальновиробничих витрат включені послуги банку – 2 328,00 грн., спецодяг – 2 000,00. Разом загальновиробничі витрати на послуги по вивезенню ТПВ становитимуть 4 328,00 грн.

Всього по підприємству планується на 2019 рік адміністративних витрат на надання послуг по вивезенню РПВ в розмірі 43578,00 грн. З них до планових витрат на послуги включено лише 5 % (14 297,41 грн.) від планової виробничої собівартості (285 948,12 грн.), а постановою дозволяється включати до 15 %.

Виходячи з розрахунку планових витрат витрати на надання послуг із збирання та вивезення рідких побутових відходів на рік становитимуть 302 525,53 грн.

Враховуючи, що згідно річного плану обсяги вивезення РПВ, що плануються в розмірі 4 674 м³, економічно обґрунтовані витрати на вивезення комунальним підприємством 1 м³ РПВ становитимуть 84,79 грн.

Рентабельність для населення встановлюється у розмірі 10% (6,47 грн), для бюджетних установ та організацій планується 15 % (9,70 грн.), для інших споживачів планується 30 % (19,40 грн.).

Згідно з постановою тарифи збільшуються на суму податку на додану вартість. ПДВ для населення становитиме -  13,59 грн., для бюджетних установ та організацій – 14,87 грн., для інших споживачів 16,82 грн.

Згідно проекту планується встановити тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються  комунальним підприємством  «Громада» для населення – 85,00 грн., для бюджетних установ та організацій – 90,00 грн., для інших споживачів – 100,00 грн.  (з урахуванням рентабельності та  ПДВ).

Адміністрація КП «Громада»

Тарасівської сільської ради

Розрахунок
повної собівартості та середньозваженого тарифу на забирання та вивезення рідких відходів КП «Громада» Тарасівської сільської ради