Тарасівська сільська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті – “Детального плану території харчового підприємства з виробництва напівфабрикатів тістових охолоджених з офісними та скадськими приміщеннями в с. Тарасівка, Києво-Святошинського району Київської області”.

Даний проект передбачає будівництво нового об’єкту, що дасть можливість створити нові висококваліфіковані робочі місця як жителям с. Тарасівки і с. Нове так і іншим громадянам, а також збільшення надходжень до місцевого бюджету. Замовником містобудівної документації - “Детального плану території харчового підприємства з виробництва напівфабрикатів тістових охолоджених з офісними та скадськими приміщеннями в с. Тарасівка, Києво-Святошинського району Київської області” площею 2,25 га є виконком Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Розробником даної містобудівної документації є Державне підприємство “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” просп. 40-річчя Жовтня, 50, м. Київ.

Підстава рішення №18, XIV сесії VІІ скликання депутатів Тарасівської сільської ради від 27 квітня 2017 року.

З метою ознайомлення з проектом детального плану, бажаючі можуть звернутись у Тарасівську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Тарасівка, пров. Патріотів (пров. Островського) буд.№4 з 23 червня 2018 р. до 23 липня 2018 р. з 10.00 до 12.00 години, крім вихідних днів.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - секретар Тарасівської сільської ради – Бесарабець В. О.

Презентація та громадські слухання даного проекту відбудуться 25 липня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Тарасівка, пров. Патріотів (пров. Островського), 4.

Пропозиції стосовно даного проекту приймаються включно до 23 липня 2018 року на адресу Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (08161, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Тарасівка, пров. Патріотів (Островського, 4)), від осіб визначених ч. 7 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” з дотриманням вимог, встановлених ч. 6 ст. 21 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”, а саме: у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм державних стандартів та правил.

Пропозиції, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.